Rybarskepotreby-shop.cz

Firma Radim Snopek - Rybářské potřeby byla založena 1. září 1996 v Havířově. Dne 1. února 1997 byla otevřena kamenná prodejna na ulici Dělnická v Havířově - Městě o rozloze cca 50 m².

Na začátku roku 2005 byla naše prodejna přestěhována do nových stylově zařízených a vybavených prostor o rozloze cca 100 m² v centru Havířova, kde dnes najdete prakticky kompletní sortiment všech světových výrobců rybářských potřeb. Po celou dobu existence byla základní prioritou firmy serióznost, ochota, vstřícnost a flexibilita nejen při samotném prodeji potřeb pro rybáře, ale také při řešení dalších přání či požadavků zákazníků.

Jelikož se naše firma snaží neustále rozvíjet své obchodní aktivity a tím zlepšovat svou nabídku a služby, stanovili jsme si jako další mezník vývoje spuštění internetového obchodu a to k našemu 10-ti letému výročí. 

Dne 1. října 2010 přešla firma Radim Snopek z fyzické osoby na firmu RS Fish rybářské potřeby s.r.o.

E-shop s rybářským vybavením Rybarskepotreby-shop.cz

E-shop Rybarskepotreby-shop.cz se zaměřuje především na rybářské vybavení z kategorie Krmení a nástrahy. Dále máme od e-shopu Rybarskepotreby-shop.cz v nabídce rybářské potřeby v kategoriích Háčky, Vlasce, šňůry, gumy, Rybářské pruty, Boilies, Splávky, Sady, broky, Příslušenství pro pruty, Navijáky, Rybářské potřeby, Karabinky, obratlíky, kroužky, Zarážky, stopery, Signalizátory záběru, Rybářské oblečení a obuv, Návazcové vlasce, Rybářské krabičky a boxy, Podběráky, Rybářská obuv, Batohy, tašky a přeprava, Stojany, vidličky, signalizátory a příslušenství, Bivaky, přístřešky, Prsačky a brodící kalhoty, Rybářské sedačky, křesla a židle, Peany a vyprošťovací kleště, Vrhací tyče, kobry, Cívky, příslušenství, Váhy, metry, Echoloty, Podložky pod ryby a Ostatní doplňky. Věříme, že si u nás srovná a vybere každý z velkého množství rybářských potřeb v e-shopu Rybarskepotreby-shop.cz v našem srovnávači a vyhledávači rybářského vybavení.
Skrýt popis