Mikbaits

Česká firma Mikbaits vznikla v roce 2005, těsně po vydání velmi úspěšné knihy Lov kaprů na českých vodách. Mikbaits patří k předním značkám, které byl měl znát každý kaprař, ale zná ji i většina aktivních rybářů. Mikbaits si dala jako cíl se dostat do podvědomí rybářů jako značka kvalitních rybářských potřeb, se kterými se spokojí i nejnáročnější rybáři. S tímto cílem se z Mikbaits stala přední značka v oblasti návnad a nástrah pro sportovní rybolov kaprů.

Krom zmíněné knihy o lovu kaprů se dostala do podvědomí i natočením DVD, na kterém najdete filmy „Pod hladinou – za amury a kapry“ nebo „Na stopě velkým kaprům“, které uchvátí každého milovníka rybaření.

Firma Mikbaits postupně přivedla na trh několik hodně úspěšných druhů boilie, jako je Magická Oliheň, BigS, Fanatica, Gangster, eXpress, Spiceman, Liverixa spoustu dalších.

Rybářské potřeby značky Mikbaits

Výrobce rybářských potřeb Mikbaits se zaměřuje především na rybářské potřeby z kategorie Trvanlivé boilie - hotovky. Dále máme od výrobce Mikbaits v nabídce rybářské potřeby pro rybáře v kategoriích Pelety, Dipy, booster, Obalovací těsta, pasty, Krmení a nástrahy, Plovoucí boilies, Krmítkové směsi, method mixy, Sypké komponenty, Přísady a komponenty, Tekuté komponenty, Partikly, Boilies v dipu, Pop-up boilie, Trika, polokošile, Esence, Mikiny, Návazce, Rohlíkové boilie, Plovátka, bójky, Jehly, vrtáky, Ostatní doplňky, Vyvážené boilies, Čepice, kšiltovky, Tvrzené boilies, Kbelíky, míchačky, Ponožky, Umělé nástrahy, Vesty, Nástrahy v nálevu, Boilies mixy, Kompletní návazce, Zarážky, stopery, Tepláky, Kraťasy, Kombinované návazce, Fluorocarbonové návazce, Extrakty, Moučky, Hotové směsi, Atraktory, Knihy, dvd, Ručníky, Camping, outdoor, Sladidla tekutá, Nádobí, Oleje, Aminocomplexy, Doplňky a Objemové složky. Věříme, že si u nás každý rybář, ať už amatér nebo profesionál, vybere z velkého množství rybářských potřeb značky Mikbaits.

Skrýt popis