Delphin

Slovenská firma Delphin začala vyrábět rybářské potřeby s jedním zaměstnanec v roce 2004. Dnes se jedná o stabilní společnost, která produkuje kvalitní rybářské potřeby z vlastního vývojářského centra, ve kterém vznikají unikátní kousky pro rybaření.

Společnost je výhradním distributorem značek DELPHIN a FIN. Pod značkou Fin nabízí profesionální vlasce a šňůry. Produkty této slovenské firmy neustále testují a vylepšují testeři a designéři firmy, díky kterým jsou schopni své rybářské potřeby neustále vylepšovat.  

Značka Delphin nabízí velké množství kvalitních rybářských prutů a navijáků. Dále nabízí velké množství kempingové výbavy, pouzdra, obaly, deštníky a další kousky, které si rychle oblíbí většina rybářů.

Rybářské potřeby značky Delphin

Výrobce rybářských potřeb Delphin se zaměřuje především na rybářské potřeby z kategorie Vlasce. Dále máme od výrobce Delphin v nabídce rybářské potřeby pro rybáře v kategoriích Zátěže, olova, Krmítka, Jigové hlavy, marmyšky, Háčky s očkem, Přívlačové pruty, Cívky, příslušenství, Tašky, Feederové špičky, Rippery, Obratlíky, Kaprové dělené pruty, Trika, polokošile, Jednoháčky, Feederové pruty, Přední brzda, Návazcové šňůry, Šňůry, Podběráky, Ostatní doplňky, Zarážky, stopery, Gumové ryby, twistery, Hlásiče, Montážové systémy, Teleskopické pruty, Holinky, Karabinky, Swingery, Volnoběžná brzda, Bundy, Peany a vyprošťovací kleště, Polarizační brýle, Šňůry, pletenky, lanka, Krabičky, boxy, Prsačky a brodící kalhoty, Termoprádlo, Mořské, sumcové pruty, Umělé nástrahy, Karabinky s obratlíkem, Vidličky, Háčky, Plavačkové, matchové pruty, Sedačky, křesla, Lanka, systémky, Kalhoty, Podložky pod ryby, Kbelíky, míchačky, Stojany, Pouzdra na pruty, Čeřeny, Čepice, kšiltovky, Podběrákové tyče, Jehly, vrtáky, Pva punčochy, Vezírky, Nálepky, Rybářská obuv, Hrazdy, Háčky s lopatkou, Váhy, metry, Sady signalizátorů, Firemní identity, Mikiny, Ostatní, Biče, Čelovky, Spodové pruty, Rukavice, Chemická světla, Lopatky, Nymfy, Podběrákové hlavy, Návazce, Sady hlásičů záběru, Připoslechy, přijímače, Příslušenství k lehátkům, Pouzdra na návazce a doplňky, Plováky a příslušenství, Crimpy, Druhé pláště k bivakům, Kombinované návazce, Lehátka, Saky, Vrhací tyče, kobry, Nože, nůžky, Nádobí, Hadičky, Doplňky a ostatní, Pop-up boilie, Stolky, Imitace, Pva sáčky, Stojany, vidličky, signalizátory a příslušenství, Deštníky, Dvojháčky, Rohatinky, koncovky, Příslušenství, Návazcové vlasce, Sumcové návazce, Příslušenství ke stojanům, vidličkám, Podběrákové síťky, Pásky, koncovky na prut a příslušenství, Řízkovnice, Camping, outdoor, Zakrmovací lopatky, Trojháčky, Spací pytle, Bivaky, Praky, Příslušenství k sedačkám, Pva nitě, šnůry, Kroužky, Svítilny, čelovky, lampy, Doplňky na plavanou, Ponožky, Svítilny, Muškařské pruty, Rakety, Kleště, Deštníky, Batohy, Krmení a nástrahy, Ostatní pva doplňky, Jídelní tašky, sady, Vážicí stojany, Multiplikátory, Multiplikátory odhozové, Číhátka, Síťky, tašky na boilies, Vrtáky, Kompletní návazce, Příslušenství k deštníkům a Pva pásky. Věříme, že si u nás každý rybář, ať už amatér nebo profesionál, vybere z velkého množství rybářských potřeb značky Delphin.

Skrýt popis