Rybina.cz

Rybina.cz je e-shop a kamenná prodejna z Hradce Králové. 

 V jejich prodejně najdete široký výběr rybářských potřeb pro všechny druhy rybaření jako je kaprařinaplavanáfeederpřívlač, muškařina, sumcařina a také mořský rybolov. V nabídce mají široký výběr známých rybářských značek  Fox, Korda, Mivardi, Shimano, Daiwa, Cormoran, Shakespeare, Matrix, Giant Fishing, Rapala, Gunki, Fox rage, Storm, Savage Gear, JAF, Snowbee, Hanák, BFC, Hardy, značky pro kapraře Carp Linq, Awa-Shima, Carp'R'Us, Carp System, Gardner, Owner, oblečení značky Diem, Ice Fish, Shimano, JRC, dále vedeme nafukovací čluny Gladiator, Intex, Kolibri, zavážecí lodičky Sportcarp, motory Minn Kota a echoloty Humminbird.

Prodejna Rybina byla založena v roce 2009 v Hradci Králové. Myšlenka zřídit rybářské potřeby vznikala postupně s cílem nejen splňit si svůj sen, ale hlavně podělit se o své zkušenosti s rybařením i s ostatními zastánci tohoto jedinečného koníčku sportu. Jsou to dlouholetí rybáři, proto se budou snažit poradit Vám jak s výběrem rybářských potřeb, tak i s otázkami ohledně rybaření. Jejich rybářské potřeby jsou prezentovány kamennou prodejnou v Hradci Králové a e-shopem Rybina.cz. Prodejna rybářských potřeb  se nachází v Malšovicích v areálu u pošty, poblíž obchodního domu Futurum. Hlavní cesta pokračuje do nedaleké rybárny, kde sídlí Rybářský svaz. Prodejna byla v roce 2013 rozšířena na 150 m2 plochy a s tím i výběr rybářských potřeb našich i světových značek. Začátkem nového roku 2016 čeká prodejnu další rozšiřování co do velikosti i sortimentu, takže všichni milovníci rybařiny se májí na co těšit.

Prodejna v roce 2016 vyrostla na 240m2, rozšířila svůj sortiment o nové značky a trendy v rybařině. Sortiment je přizpůsoben všem druhům rybaření a najdete zde vše, co správný rybář potřebuje.

V roce 2019 se firma rozšířila na 500m2, rozšířila svou prodejní plochu sortiment i pole působení na nových zdrojích internetového marketingu.